2W Creative | Web Yazılım, Tasarım, Otomasyon, SEO, Sosyal Medya
2W Creative

Hakkında

Anasayfa / Hakkında

YARATICILIK

TECRÜBE

ÇALIŞMA

MEMNUNİYET

HİKAYEMİZ

Öncelikle ismimiz neden 2W Creative? "WIN WIN" yani "KAZAN KAZAN" sloganından yola çıktık, çalışmalarımızı sürdürürken bunun karşılıklı bir kazanç olmasını amaçladık.

Çünkü biz; web sitenizin, markanızı tanıtan, güven veren, kurumsal ve yenilikçi bir yapıda olması gerektiğini biliyoruz. SEO ve SEM çalışmalarınızda herhangi bir kişiye değil, işiniz ile ilgilenecek potansiyel müşterilere ulaşmak için harcama yaptığınızı farkındayız. Sosyal medya çalışmalarını ise aktif ya da potansiyel müşterileriniz ile etkileşime girmek, tek taraflı değil çift taraflı bir ilişki sürdürmek ve müşterilerinize değer verdiğinizi, onlara özel çalışmalar yaptığınızı göstermek istediğinizin bilincindeyiz.

Aslında dijital dünyada yaptığınız bütün harcamalar firmanız için yaptığınız yatırımlardır. Yatırımların da geleceğe dönük kazanç için yapıldığını biliyor ve anlıyoruz. Markanızı tanıyarak size uygun tasarımlar, yazılımlar, reklam, kampanya veya sosyal medya yönetimleri ile birlikte bu yatırımın boşa gitmemesi için çalışıyoruz.

2011'den beri ilerleyen teknoloji ile her gün kendimizi geliştiriyor, yenilikleri takip ediyor, araştırıyor ve tecrübelerimizi arttırıyoruz. 2017'den beri de yenilikçi ve yaratıcı tasarımlarla "2W Creative" olarak hizmete devam ediyoruz.

KISACA BİZ

İstediğiniz çalışmaların size kazanç getirmesi gerektiğinin farkındayız. Bunun için "WIN WIN" yani "KAZAN KAZAN" sloganından yola çıktık.

Web yazılım, grafik çalışmaları, dijital pazarlama, seo, sosyal medya yönetimi gibi dijital dünyala ile bağlantılı tüm işleri tek firma çatısı altına toplayarak 360 derece reklam ajansı hizmeti vermekteyiz.

Dijital dünyadaki varlığınızı iyileştirmek, tüm teknolojik hizmetleri sağlamak, trendleri yakalamak ve yaratmak için çalışıyoruz.

Sizi anlıyoruz ve kendi isteklerimizi değil, sizin isteklerinizi ön planda tutarak dijital dünya trendleri ve doğruları yönünde markanızı tanıyarak optimum sürede teslim için çalışıyoruz.

Verdiğimiz hizmetin kalitesini ve müşteri memnuniyetini hep en üst düzeyde tutarak daha da güvenilir, yenilikçi ve güçlü bir firma olmak için çalışıyoruz.

İzlediğimiz yol ile müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Markanızı ve sizi tanıyoruz. Size özel projemizi geliştiriyoruz. Tasarımları hazırlayıp onayınıza sunuyoruz. Onay sonrası yazılımsal kısımları tamamlıyoruz. Ardından son testleri yapılarak başarılı sonuca ulaşıyoruz.