2W Creative | Web Yazılım, Tasarım, Otomasyon, SEO, Sosyal Medya
2W Creative

Hizmetler

Anasayfa / Hizmetler

OTOMASYON YAZILIMI

İstediğiniz anda istediğiniz yerden firmanızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz bütün bilgilere ulaşmanızı ve işinize devam etmenize olanak sağlayacak, bulut tabanlı otomasyon sistemleri yazıyoruz.
Ürün, Sadakat Sistemi, Aidat, Personel vb. otomasyonlar

WEB YAZILIM & TASARIM

Özgün tasarımlar yaparak, firmanızı/kendinizi dijital dünyada daha iyi yansıtacak, müşterileriniz ile etkileşime geçmenize olanak sağlayacak dinamik web siteleri yapıyoruz.
Kurumsal, E-ticaret, Kişisel, Kartvizit vb. siteler

SEO

Google, yandex, bing gibi arama motorlarında potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz için arama sonuçlarındaki sıralamanızı yükseltecek optimizasyon çalışmaları yapıyoruz.
Search Console, Web Master, Analytics,

DİJİTAL PAZARLAMA

Arama motorları veya sosyal medya kanallarını üzerinde müşteri odaklı, marka bilinirliliği oluşturacak, ürün tanıtımı yapacak, etkileşimi arttıracak reklamlar yapıyoruz.
Google, Facebook, Instagram

SOSYAL MEDYA

Sosyal mecralarda aktif veya potansiyel müşterileriniz ile etkileşime geçmenizi sağlıyor, markanızı tanıyarak size uygun konseptler ve kampanyalar tasarlıyor, paylaşımlarınızı planlıyoruz. Müşterileriniz ile etkileşiminizi arttırıyoruz.
Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest vb.

UYGULAMA YAZILIMI

Amacınız ne olursa olsun, firma bilinirliliği, sadakat sistemi, sosyal medya, bilgilendirme, e-ticaret veya başka bir düşünceniz var ise sizi anlayarak ihtiyacınız olan uygulamaları yazıyor ve ar-ge konusunda destek veriyoruz.
Android, IOS, Windows

GRAFİK TASARIM

Firmanızın ne ile ilgili uzmanlaşmış olursa olsun, basılı yada dijital dünyada her zaman yapılması gereken belli grafik tasarım işleri bulunmaktadır. Marka değerini arttıracak, kurumsal yapıyı yansıtacak tasarımsal işlerinizi yapıyoruz.
Kurumsal Kimlik, Logo, Tanıtım Kataloğu vb.

MARKALAŞTIRMA

Fikrinizi gerçeğe dönüştürüken, dijital dünyada ilerlemeniz gereken, isim bulma, logo tasarımı, reklam modelleri ve kanalları gibi bir çok adım bulunmaktadır. Doğru adımlar ile fikrinizi markaya dönüştürmenize ve tanıtmanıza yardımcı oluyoruz.
Analiz, Vurgu, Reklam Alanı vb.